Na které iniciativy se letos můžete těšit a jaká témata vám představí?

Greenpeace: Nacvičme si dýchání na dobu bez uhlí

Vítejte v budoucnosti bez uhlí, kde uhlí už neletí! Sláva plícím, sláva čistému vzduchu. Zbytečné investice do uhlí jsou minulostí, stejně jako 1700 předčasných úmrtí ročně. Jedeme na obnovitelné zdroje. Dýchejte s námi!

Nadace Brücke/Most, Glückauf-Gymnasium Dippoldiswalde a další: Barometr strachu

Umíme změřit strach. Ten strach, který vyvolává uprchlická krize, její možná řešení i uprchlíci sami. V České republice zatím náš barometr měří pozoruhodný výsledek: čím méně uprchlíků, tím více strachu!

Studenti Gymnázia Na Zatlance: Nepřetlakujte nás!

Studenti jsou pod neustálým tlakem uzavřeni v papiňáku biflování, výkonů, skvělýchškolních výsledků..přitom v nich ledacos doutná a kypí a zvedá to poklici! Jejich názory, talenty, nápady, chtějí ven..právě teď!!!

Vzájemná komora čínsko-české smíšené spolupráce: Zjevení Zlaté pandy

Komora je sdružením osob. Posláním komory je napomáhat. Činnost komory spočívá v rozšiřování a v pořádání. Komora spolupracuje s institucemi a orgány. Komora poskytuje služby. Komora pořádá akce. Komora hájí zájmy. Komora je.

Iniciativa: FÓR_UM & friends: A co si krmíš ty?

Jaké zvíře si krmíme sami v sobě a jaké si nechává krmit náš národ? Je to lev, krysa, prase či něco jiného? Čemu dáváme přednost, jaké krmivo mu podáváme, kdo si krmí co? Žít v nás i v národě bude to zvíře, které budeme krmit.

Bezobalu: Chodím se svým košem

Miluji, když mě objímá ze všech stran. Miluji se do něj nořit. Potřebuji být stále s ním. Miluji nakupovat nové věci ve spoustě obalů a plnit ho jimi. Můj koš, mé všechno.